maandag 08-08-2022 t/m
zaterdag 13-08-2022

In verband met het coronavirus gaat de Winkieweek in 2021 niet door. Er is een alternatief ééndaagsprogramma op vrijdag 20 augustus 2021.

Contact/Bestuur

Neem contact met ons op

PostadresStichting Kindervakantie Activiteiten ‘Winkie’
Postbus 70
7100 AB Winterswijk
BezoekadresEvenemententerrein ‘De Scholtenbrug’
p/a Weeninkpad
7101 MX Winterswijk

Ons bestuur

VoorzitterJinnie Bodtvoorzitter@winkie.nl
Secretaris Evelien Nyenhuissecretaris@winkie.nl
PenningmeesterGert-Jan Ter Vrugtpenningmeester@winkie.nl
BestuursledenKristel Bruntinkk.bruntink@winkie.nl
Erik ten Dollee.tendolle@winkie.nl
Maaike te Grotenhuism.tegrotenhuis@winkie.nl
Mark Kösterhenkem.kosterhenke@winkie.nl
Ruben Smitr.smit@winkie.nl
Brigitte Straatmansb.straatmans@winkie.nl
Jeroen van Hemertj.vanhemert@winkie.nl
Verene Huitink-Ydelv.huitink@winkie.nl

Onze commissies

Collectecollecte@winkie.nl
Kleuterstadkleuterstad@winkie.nl
PRpr@winkie.nl
Verhuurverhuur@winkie.nl